SSK RUPRECHTICE
 
  Náš klub
  Aktuality
  Zpravodaj
  Výsledky
  Pořádáme
  Kalendář
  Odkazy
 

Zpravodaj - únor 2002

[duben 1999] [únor 1999] [leden 1999] [listopad 1998] [říjen 1998] [únor 2002] [duben 2002]


AKTUÁLNÍ INFORMACE
Pokud snad ještě někdo nezaplatil příspěvky, spojte se okamžitě s panem Harbichem - tel. 0606 618 098!!!

CO NÁS ČEKÁ A NEMINE

Po posledním kole vzduchovkové ligy ligy (16. 17. 2. 2002) je hned další víkend Mistrovství ČR! Kdo z našeho klubu jede na M ČR? Bohužel - jen puškaři. Pistolářům se snad ani moc nechtělo, přestože výsledky (alespoň u Blašky) by byly. Ale protože se letos už na M ČR nestřílí Jirkova „parádní“ disciplína RvzPi a StVzPi, ve které skutečně mohl Jirka Blaška konkurovat komukoliv, na „normální“ VzPi se nepřihlásil. Puškařů bylo nominováno 7, ale jestli odjedou všichni, to jisté není (zatím nemůže Jiří Miškovský starší, náš nejlepší senior!). Takže kdo jede? Martinka, Posledníková, Kafková, Boháček, Miškovský Jiří a Miškovský Radek. Přejeme jim v Plzni mnoho úspěchů. Zatím se na závodech nejvíce daří Martinkovi, Kafkové a Boháčkovi, uvidíme, jak jim to půjde na závodech nejdůležitějších!

JAK TRENINKY

Pomalu, ale jistě končí vzduchovková sezona. Treninky na vzduchovkové střelnici jsou plánovány do prvního březnového týdne, potom 14 dní pauza (vyplníme fyzičkou, stolním tenisem na treninkové vzduchovkové střelnici a odpočinkem!) a na konci března začneme s přípravou na malorážku. Tak jako vloni to bude nejdříve sušení na vzduchovkové střelnici a teprve potom, podle podmínek, přechod ven na malorážkovou střelnici.

Takže zatím stále takto v ZŠ Vrchlického :

Nejmladší (Petr Janoušek) – středa od 16 a 17 hodin

Ženy (Petr Janoušek)   - pátek 18 hodin

Ostatní puškaři (Milan Regner) – pondělí, středa, čtvrtek od 18 hodin

Pistole (Jiří Blaška) – úterý od 17 hodin

LETEM KLUBOVÝM SVĚTEM

Naše řady opustili 2 talentovaní střelci, oba účastníci M ČR mládeže – Jára Šimek a Michal Karel. Oběma shodně zakázali účinkování ve střeleckém klubu rodiče – prý se špatně učili! Přejeme rodičům, aby jim tento geniální výchovný manévr vyšel!

V poslední době se mimořádně daří Michalovi Martinkovi.

Přestalo se dařit Martině Posledníkové, která má problémy se zbraní.

Marcela Lubasová změnila zbraň.

za SSK 0366 Liberec - Ruprechtice
Milan Regner, předseda klubu